WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 500 g

Neohodnotené
 
Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 
€14,75
Značka Scitec Nutrition
Kategória proteíny
Zvoľte variant
Kód tovaru 1803/COK2 príchuť: čokoláda kokos Skladom (3) €14,75
   
 

 

 

Srvátkové bielkoviny sa najviac nachádzajú v mlieku, takmer 20%. Sú to kompletné bielkoviny aj vďaka ich významnej funkcii – pre orgamanizmus zabezpečujú všetky dôležité druhy aminokyselín, včítane 9-tich amonikyselín, ktoré si telo nevie samo vytvoriť, a ktoré musí preto prijať v strave. Tieto aminokyseliny sú Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín. Súčasťou „100% Whey Protein Professional” sú aj iné významné zložky tzv. Aminokyselinový matrix, ktorého hlavnou funkciou je zabezpečovať ďalšie extra aminokyseliny,následovne L-leucín, L-glutamín a taurín. Túto formulu tvorí zmes dvoch dôležitých enzýmov Papaínu a Bromelaínu, ktoré napomáhajú, aby sa aminokyseliny z bielkovín dokázali lepšie zužitkovať. Navyše v „100% Whey Protein Professional” nie je obsiahnutý aspartám! 100% Whey Protein Professional bol vynájdený v najnovších výskumoch v oblasti proteínových koncentrátov. Svoj špičkový proteín získal ultrafiltračním procesom z bielkovín srvátky. Základom tohto výživového doplnku je ultra enzymaticky čistená bielkovina, ktorá je tvorená nízkym obsahom tukov a laktózy. Je prispôsobená pre maximálny výkon Vášho tráviaceho mechanizmu!
Tento jedinečný proteín má zvýšený obsah intaktnej bielkovinovej frakcie imunoglobulínu, skoro 10% , ktorá napomáha pri podpore imunitného systému v ľudskom tele. Srvátkový proteín tiež podporuje vlastnú produkciu glutathiónu, čo je jeden z najsilnejších prirodzených antioxidantov v tele.
So 100% Whey Protein Professional Vaše po tréningové svalové bolesti budú znížené vďaka quadrapeptidom, ktoré obsahuje. Je tiež rozšírený o najčastejšiu aminokyselinu vyskytujúcu sa v ľudských svaloch - L-glutamín.
Proteín je odporúčaný všetkým tím, ktorím záleží na tom, aby skvalitnili svoju svalovú hmotu!
Odporúčané dávkovanie:
Doporučujeme denne 2-3 dávky, prvú dávku ráno na lačno, druhú 1 hodinu po tréningu a tretiu pred spaním. Denne je možné užiť až 4 dávky v závislosti od náročnosti tréningu.
Zloženie:
Ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát obsahujúci frakciám laktoglobulín, laktoferín, laktalbumín a imunoglobulín, kakao, aróma (rôzna, podľa príchute), L-glutamín, sladidlo acesulfam K, sladidlo Sucralose, pepsín a Aminogen - zmes tráviacich enzýmov.
Tabuľka nutričných hodnôt:
Jedna dávka: 30 g (1 odmerka)
Nutričné hodnoty
Každá dávka obsahuje
ODD*
Kalórie 117 kcal
Kalórie z tukov 14 kcal
Tuky celkom 1,5 g 2 %
Nasýtené tuky 1 g 5 %
Cholesterol 26 mg 9 %
Sodík 43 mg 2 %
Draslík 133 mg 4 %
Sacharidy celkom 3.8 g 1 %
Cukry 1,5 g
Vláknina 0 mg 0 %
Bielkoviny 22 g 44 %
Anabolická amino-zmes (čistý leucín, glutamín, taurín) 1336 mg *Odporúčaná denná dávka (ODD) je odvodená z diéty pri príjme 2000 kalórií za deň. Hodnoty môžu byť preto nižšie alebo vyššie v závislosti od vašej potreby kalórií.
Charakteristický aminokyselinový profil v 1 dávke
L-Alanin 756 mg
L-Arginin 426 mg
L-Asparágová kyselina 1800 mg
L-Cystein 417 mg
L-Glutamin 4291 mg
Glycin 284 mg
L-Histidin 373 mg
L-Izoleucin* 1256 mg
L-Leucin* 2385 mg
L-Lyzin* 1829 mg
L-Metionin* 356 mg
L-Fenylalanin 569 mg
L-Prolin 1254 mg
L-Serin 996 mg
Taurin 255 mg
L-Treonin* 1442 mg
L-Tryptofán* 311 mg
L-Tyrozine 578 mg
L-Valin* 1244 mg *Esenciálne aminokyseliny
Upozornenie:
Pred používaním sa poraďte s telovýchovným lekárom. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Informácie pre alergikov:
Obsahuje mlieko. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy. Obsahuje sójový lecitín.
Proteíny sú vysoko rozmanité organické molekuly, ktoré tvoria veľkú časť váhy každého živého organizmu.

Patrí dodnes k absolútnej špičke v oblasti športovej výživy. Maximálne výsledky.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.