AminoPRO Creatine Monohydrate Candy Edition 360g

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

AminoPRO Creatine Monohydrate s príchuťou CANDY EDITION

Dostupnosť Skladom (1)
€10,90    
Kód tovaru 2282
Značka PRO!BRANDS
Kategória Kreatíny
 

AminoPRO Creatine Monohydrate CANDY EDITION
Kreatín monohydrát pre zlepšenie sily, výkonu a rastu svalov.
Kreatín Monohydrát podporuje doplnenie energie - zvýšenie energetického potenciálu, explozívnu silu, urýchlenie regenerácie a tvorbu svalovej hmoty.
Creatín Monohydrát je ideálny pre širokú škálu športovcov od kulturistov až po šprintérov, ale hlavne tých, ktorí chcú zlepšiť svoju silu, rýchlosť a zväčšiť svalovú hmotu. U Creatine Monohydrate bolo preukázané, že pomáhajú zlepšiť výkon, silu a rast. Je tiež dokázané, že zníži čas celkového zotavenie a zotavenie medzi intenzívnymi opakovaní pri cvičení.
Zvyšuje fyzický výkon počas výbušných, krátkodobých, intenzívnych tréningových jednotkách.
Ako funguje kreatín vo vašom tele?
Je známych niekoľko ciest ako kreatín podporuje rast svalovej hmoty.
Väčšia sila a svalová vytrvalosť počas vášho tréningu je oporou pre viac efektívne tréningy. Čím tvrdšie môžete trénovať, tým väčšie prírastky zaznamenáte.
Rýchlejšie regenerácia vám umožní vyššiu frekvenciu tréningov. Čím rýchlejšie sa vaše telo zotaví po náročnom tréningu, tým lepší výsledok budete mať nabudúce. Ak máte v tréningovom pláne na pondelok ťažké "mŕtve ťahy" a na stredu potom ťažké drepy - rýchla regenerácia vám umožní zregenerovať z pondelka a stredu "odídete" na 100%.
Kreatín má vplyv na veľkosť svalových buniek. Doterajšie výskumy ukazujú, že vďaka suplementácii kreatínom sa zvyšuje objem vody zadržiavanej vo svalových bunkách. To dáva svalovým bunkám väčší objem a ďalej to pozitívne vyrovnáva dusíkovú bilanciu.
Kreatín má anti-katabolické vlastnosti. Ďalšie štúdie ukazujú, že kreatín môže znížiť katabolické procesy vo svaloch a umožní ich stály rast.

Creatine Monohydrate:
urýchľuje rast svalovej hmoty
urýchľuje rast sily
podporuje anaeróbne výkonnosť
podporuje regeneráciu svalovej hmoty
Hmotnosť: 360g (51 dávok)
Príchuť: fizzy bottles
Zloženie: Kreatín monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), ochucovadlá, sladidlo (Aspartát *, acesulfam-K), farbivá (patentová modrá V). * Obsahuje zdroj fenylalanínu. Alergény: Vyrobené v zariadení spracúvajúce mlieko, sóju, vajcia a orechy.
Výživové hodnoty na 100g, na porciu: kreatín monohydrát 71g (5g).
Dávkovanie: Ako doplnok stravy, zmiešajte 1 dávku (5ml / 7g) kreatínu monohydrátu s 200-300ml vody. Užívajte počas alebo po tréningu. Záťažová fáza (užívania v prvom týždni): užívajte 2 porcie denne. Potom neužívajte viac ako 2 porcie denne.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy.
Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.