Myprotein vitamín C s bioflavonoidmi a šípkami 60 kaps

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
 

Spoločnosť Myprotein vyrobila skvelý antioxidant, ide o vitamín C v kapsulovej forme, ktorého súčasťou sú aj vyťažok zo šípok a bioflavonmoidy. Okrem zlepšenia imunity udržuje spojivové tkanivá.

Dostupnosť Skladom
€7
Kód tovaru 452
Značka MyProtein
Kategória Vitamíny
Položka bola vypredaná...
 

Vitamín C

Vitamín C je nevyhnutný, vodou rozpustný vitamín, ktorý má širokú škálu funkcií v ľudskom tele. Jeho primárnou funkciou je jeho vlastnosť výborného antioxidantu. Tento produkt obsahuje aj bioflavonoidy, pretože zvyšujú účinok vitamínu C. Naše silné (1000 mg) tablety sú ideálne pre tých, ktorí chcú zvýšiť príjem vitamínu C do systému.

Jednou z najdôležitejších funkcií vitamínu C je, že pôsobí ako antioxidant a chráni LDL cholesterol pred oxidačným poškodením. Antioxidačné vlastnosti tiež chránia fajčiarov pred škodlivými účinkami voľných radikálov.

Vitamín C má mnoho ďalších funkcií. Je potrebný pre výrobu kolagénu, čo je látka posilňujúca mnohé časti tela, ako sú svaly a krvné cievy. To hrá dôležitú úlohu pri liečení a pôsobí ako anti-histamín. Vitamín C tiež pomáha pri tvorbe pečeňovej žlče, ktorá pomáha detoxikovať alkohol a iné látky. Hladiny vitamínu C v oku sa s vekom znižujú. Dodávanie vitamínu C zabraňuje tomuto zníženiu a znižuje riziko vzniku šedého zákalu.

 

Výhody

  • zlepšuje imunitné funkcie
  • skvelý antioxidant
  • udržuje spojivové tkanivá

 

Odporúčané dávkovanie

Ako doplnok k strave užívajte 1 tabletu denne. Môžete užívať 3 tablety denne na krátku dobu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kaps)
Vitamín C (kyselina askorbová) 1000 mg
Citrusové bioflavonoidy 20 mg
Šípky 20 mg

 

Zloženie

Vitamín C (kyselina askorbová), mikrokryštalická celulóza, sodná soľ kroskarmelózy, šípkový extrakt, komplex citrusových bioflavonoidov, hypromelóza, magnéziumstearát, oxid kremičitý.

Neobsahuje umelé farbivá, konzervanty, kvasnice, glutén, škrob a laktózu. Bez pridanej soli a cukru. Bez GMO.

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.