Sizeandsymmetry Synephrine, 100 tablet

Neohodnotené
 
Novinka Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Skladom (2)
€7,90    
Kód tovaru 1263
Značka SizeAndSymmetry
Kategória Spaľovače tuku
 
Synephrine
je účinná látka vyskytujúca sa v perikarpu rastliny Citrus aurantium. Synefrín Sizeandsymmetry je prípravok efektívne podporujúce chudnutie a znižovaní telesného tuku. Synefrín zrýchľuje metabolizmus, čo súvisí so zvýšeným spaľovaním energie (kalórií). Podporuje tri hlavné mechanizmy vedúce k strate telesnej hmotnosti - odbúravanie lipidov (tukov), zvyšovanie energetického výdaja za pomoci thermogenního mechanizmu pôsobenia a elimináciu nadbytočnej vody v organizme. Toto zníženie tukovej neaktívne hmoty vedie k zlepšeniu výkonu a výkonnosti u športovcov i bežní populácie. Synefrín Sizeandsymmetry Zvyšuje metabolický obrat, bez toho by mal negatívny vplyv na srdcovú činnosť či krvný tlak. Technológia výroby úplne napĺňa direktívu Európskej únie.
Sizeandsymmetry Synferin podporuje:
zníženie hmotnosti
Výraznú redukciu tuku
zrýchlenie metabolizmu
Odplavenie prebytočnej tekutiny z organizmu

Odporúčané dávkovanie:
Používajte 1 tabletu Synefrin Sizeandsymmetry 30 min. pred výkonom. V netréningové dni užívajte 1 tabletu ráno na lačno. Zapite dostatočným množstvom čistej vody alebo inej tekutiny. Neprekračujte dennú dávku.
Nutričné ​​hodnoty: 1 tableta obsahuje 10mg synefrínu
Zloženie: Maltodextrín, extrakt Citrus aurantium (8% synefrínu).
Upozornenie: Nie je určené pre deti, mladistvých do 18rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplote do 25 ° C mimo priame slnečné žiarenie. Po otvorení spotrebujte do 60 dnů.Chraňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina pre zvláštnu výživu. Nenahrádza pestrú stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru
Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodné pre športovcov.
Vyrobené v EU
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.