Mutant Whey 2,27 kg + šejker grátis

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 
€27,90
Značka Mutant PVL
Kategória proteíny
Zvoľte variant
Kód tovaru 628/VAN druh: vanilka Vypredané €27,90
 

Nový Mutant Whey bol vyvinutý po 28 mesiacoch výskumu. Jediný proteín na svete, ktorý obsahuje 5 proteínových zdrojov, ktoré obsahujú 100% BCAA a Glutamínu pre rýchlejšiu regeneráciu. Každý z proteínových zdrojov má inú vstrebateľnosť, čo znamená 100% využitie.

Mutant Whey od PVL je unikátny srvátkový proteín, ktorý bol špeciálne vyvinutý po 28 mesiacoch výskumu. Tento 5-stupňový srvátkový proteín podporuje enormný rast svalovej hmoty a zvyšuje retenciu dusíka. Je to vôbec prvý proteín na svete, pri ktorom boli použité špeciálne druhy proteínu, pričom každý z nich má jedinečné vlastnosti. Jeho špecifikom je, že sa dostáva ku každému receptoru zvlášť, a tým zabezpečuje unikátne dopravenie stavebných látok do cieľových buniek.

mutant whey

Všetky zložky tohto proteínu sú bohaté na BCAA a glutamín, nevyhnutné látky pre anabolizmus. Produkt je vyrobený vo federálne kontrolovaných GMP (Good Manufacturing Practes) licencovaných zariadeniach. GMP je protokol špeciálne využívaný v potravinárskom, farmaceutickom a zdravotníckom priemysle. Tým PVL zaručuje spotrebiteľom najvyššiu kvalitu, bezpečnosť a ochranu zdravia v každom ohľade. Federálne zariadenia tiež vykonávajú extra bezpečnostné testy na salmonelu, lystériu a iné škodlivé patogény. Tieto testy sa nevykonávajú u iných druhov srvátkových proteínových koncentrátov. Navyše, PVL je exkluzívnym vlastníkom vývozných licencií, čo nám umožňuje ich produkty exportovať do viac ako 85 krajín po celom svete. Celý sortiment musí spĺňať všetky dôležité vývozné kritériá.

Špičkové účinné zložky:

NITROSERUM je nová forma srvátky, s ktorou dosiahnete rýchlejší rast svalov a navyše posilníte vylučovanie rastového hormónu. Iste vám je známe, že srvátkové izoláty sú rýchlo vstrebateľné, ale nie všetky môžu byť absorbované. Nitroserum vstrebáva tieto bielkoviny stálym tempom, čo zabezpečí postupné zásobovanie svalov stavebnými látkami. Obsahuje prírodné fosfolipidy a kolostrálne rastové faktory (IGF-1, IGF-2), ktoré podporujú rast organizmu. S Mutant WHEY budete cítiť, ako vaše telo rastie a je silnejšie!

ActiNOS je hydrolyzovaný Whey proteín s bioaktívnou peptidovou izoláciou. Vyrobený patentovaným systémom, ktorý rýchlo stimuluje NOS (syntázy oxidu dusnatého), až o 950%. Tým sa zlepšuje prietok krvi a zabezpečí sa tak lepšia výživa pre vaše svaly!

Hydrolyzovaný srvátkový proteín poskytuje kritické bioaktívne látky, vrátane Di, Tri a Oligo peptidy, beta-laktoglobulín, alfa-laktalbumín, sérový albumín a imunoglobulíny. Jedná sa o nový „Platinum Standard“, dokonca ešte rýchlejší, než tradičné srvátkové izoláty. Číslo jedna v schopnosti retencie dusíka v organizme.

Komplex vlákniny, ktorý pomáha zlepšovať dokonalejšie vstrebávanie aminokyselín, a tým sú receptory schopné lepšie absorbovať každú frakciu srvátky.

Výhody

  • 5 druhov najkvalitnejšej srvátkovej bielkoviny
  • vyvoláva extrémnu proteínovú syntézu (rast svalov)
  • je posilnený o extra dávku glutamínu
  • lahodná a krémová chuť, ktorá sa nezunuje
  • obsahuje o polovicu menej cholesterolu ako ostatné druhy srvátkových proteínov
  • znížený obsah laktózy
  • maximálne instantný a dobre rozpustný
  • vysoká a účinná vstrebateľnosť

Nutričné hodnoty

Mutant Whey 2,27 kg (jahoda)
Veľkosť 1 dávky: 36 g
Počet dávok v balení: 63
Nutričné hodnoty 1 dávka (36 g) % ODD*
Kalórie 150 kcal **
Tuky 3 g **
z toho nasýtené 2 g **
trans tuky 0 g **
Cholesterol 90 mg **
Sodík 90 mg **
Draslík 90 mg **
Sacharidy 7 g **
z toho vláknina 1 g **
z toho cukry 2 g **
Bielkoviny 22 g **
Vitamín A 0% **
Vitamín C 0% **
Vápnik 10% **
Železo 2% **
Aminokyseliny   **
Alanín 2,3 g **
Arginín 0,8 g **
Kyselina asparágová 4,4 g **
Cystín 1,1 g **
Glutamín a kyselina glutámová 7,6 g **
Glycín 1,2 g **
Histidín 0,7 g **
Izoleucín 2,6 g **
Leucín 4,8 g **
Lyzín 4,0 g **
Metionín 1,1 g **
Fenylalanín 1,3 g **
Prolín 2,6 g **
Serín 2,2 g **
Treonín 2,8 g **
Tryptofán 0,7 g **
Tyrozín 1,5 g **
Valín 2,4 g **
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená
Zloženie
NitroSerum (Unikátny membránovo filtrovaný srvátkový koncentrát/fosfolipidový komplex), Mikro filtrovaný srvátkový koncentrát, za studena spracovaný srvátkový izolát, ActiNOS hydrolyzovaný srvátkový bioaktívny peptid izolát, hydrolyzovaný srvátkový izolát, Dispersion Controlled Complex (inulín, xantánová guma, ovsené a sójové prášky) Glutamín peptidy (z hydrolyzovaných pšeničných bielkovín), prírodné a umelé príchute/stimulátory, citrát draselný, acesulfam draselný, sukralóza, sójový lecitín.
Alergény: obsahuje mlieko, sóju, ovos a pšenicu.

Odporúčané dávkovanie

Bežná dávka: Pridajte 2 odmerky PVL Mutant Whey do 250 - 450 ml studenej vody a intenzívne miešajte po dobu 15 - 25 sekúnd. Užite po tréningu.

Mutant dávka: Pridajte 3 odmerky PVL Mutant Whey do 500 ml studenej vody a intenzívne miešajte po dobu 15 - 25 sekúnd. Užite po tréningu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.