Czech Virus Pure Elite CFM

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 
Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte €7,35 (–30 %)
od €17,15
Značka Czech Virus
Kategória proteíny
Zvoľte variant
Kód tovaru 1452/KOK Balenie: 1000g
príchuť: kokos
Vypredané €24,50
Kód tovaru 1452/VAN Balenie: 1000g
príchuť: vanilka
Skladom (1) €24,50 €17,15
   
Kód tovaru 1452/COK EXP 5/2018 Balenie: 1000g
príchuť: čokoláda
Skladom (1) €24,50 €17,15
   
Kód tovaru 1452/KOK2 Balenie: 2250g
príchuť: kokos
Vypredané €48,70
Kód tovaru 1452/VAN2 Balenie: 2250g
príchuť: vanilka
Vypredané €48,70
Kód tovaru 1452/COK2 Balenie: 2250g
príchuť: čokoláda
Vypredané €48,70
 

ELITE CFM | ČO JE TO?

Pure Elite CFM je vysoko kvalitný 100% srvátkový proteín, 80% obsah bielkovín, vysoký obsah L-glutamínu a 7g BCAA v 1 dávke je zárukou ideálnej výživy pre namáhané svalstvo.

Pozor - nepleťte si obsah srvátky s obsahom bielkovín. Veľké množstvo proteínových produktov sprevádza slogany ako "WHEY 80", "WHEY 100" a reálny podiel bielkovín je mnohokrát nižší, ako 70%. A práve obsah bielkovín je ukazovateľom kvality proteínového prípravku.

Pure Elite CFM je poctivo zostavený proteín s vysokým obsahom bielkovín, BCAA, L-Glutamínu a kompletne zverejneným zložením. Netvrdíme, že je Pure Elite CFM revolučná novinka, napriek tomu svojou kvalitou zatieni konkurenciu. Držíme sa osvedčených poznatkov o vstrebávani a využiteľnosti proteínu, ľudským telom a dodržiavame náročné technologické procesy vedúce k vyrobenie takto kvalitných bielkovín. Výrobný proces samotný je bez akýchkoľvek chemikálií, rovnako ako finálny produkt. Nenadstavujeme náš výrobok o žiadne umelé a lacné plniče. Prinášame 100% kvalitu, pretože veríme, že iba kvalita je zárukou úspechu.


PURE ELITE CFM | PRE KOHO JE URČENÝ?

Je určený pre všetkých tých, ktorí z normálnej stravy nedokážu prijať dostatok bielkovín pre stavbu svalovej hmoty. Optimálne množstvo prijatých bielkovín je veľmi idividuálné a záleží tiež na tvojom cieli (množstvo bude iné pre muža, ktorý chce naberať čistú svalovú hmotu a iné pre ženu, ktorá chce zhodiť telesný tuk), veľmi všeobecne ale možno povedať, že by sme sa mali pohybovať okolo hodnôt 2-2,5g na každý kilogram telesnej váhy denne.

 


Chcete zhodiť telesný tuk a pritom nestratiť svalovú hmotu?

Veľa žien i mužov robí v diéte tú chybu, že úplne obmedzí príjem potravy. Táto stratégia môže krátkodobo fungovať, ale hrozí tu jojo efekt a navyše spoločne s telesným tukom strácate aj ťažko vydretú a cennú svalovú hmotu. Zaraďte do SVOJU DIETY dostatok bielkovín - bielkoviny budú dostatočne vyživovať vaše svaly a v diéte budete strácať naozaj len tuky.

Chcete nabrať svalovú hmotu?

V tom prípade sa bez proteínového nápoja ťažko zaobídete. Načo sa 4x týždenne ničiť v posilňovni, keď Vaše telo proste nemá z čoho žiaducu svalovú hmotu tvoriť? Uvedomte si, že pre stavbu svalov je bielkovina (proteín) jedným z najdôležitejších stavebných prvkov. Ak ich teda máte nedostatok, môžete drieť na 150%, ale želaný výsledok sa nedostaví, alebo dostaví, ale v obmedzenej miere. Pure Elite CFM je ideálnym doplnkovým zdrojom proteínov pre Vaše telo!


PURE ELITE CFM | TECHNOLÓGIA VÝROBY?

CFM
Náš Pure Elite CFM je vyrobený výrobnou technológiou zvanú CFM (Cross-Flow Microfiltration). Systémom membránové filtrácie, ktorá najšetrnejším spôsobom eliminuje tuk a laktózu a izoluje čistú bielkovinu so zachovaním cenných primárnych proteínových komponentov: Beta-laktoglobulín, Alfa-laktoglobulín, Sérum albumín, imunoglobulín, Glycomacropeptid, Lactoferin. Tento unikátny výrobný proces, známy pod skratkou CFM, je zárukou suroviny v najvyššej možnej čistote, vstrebateľnosti a maximálnej nutričnej využiteľnosti.

Čokoládová príchuť
Zvyčajne sa čokoládové príchuti dosahuje primiešaním kakaa do zmesi. Problém je v tom, že kakao je potreba relatívne veľké množstvo, čo v konečnom dôsledku znamená úbytok% proteínov v 100g prášku - proteínová zmes je vytlačená kakaom a tým znižuje obsah bielkovín. Schválne si skúste u proteínových výrobkov porovnať obsah bielkovín u čokoládovej a ine príchute. V Pure Elite CFM nie je v čokoládovej príchuti dosahované vďaka kakau, ale je použitá patentovaná technológia FTNF chocolate.

Bez chémie
Pri výrobe Pure Elite CFM je kladený dôraz na výrobnú technológiu, ktorá je v súlade so zásadami ochrany životného prostredia.


PURE ELITE CFM | ZLOŽENIE?


CFM srvátkový koncentrát (90% bielkovín)
Najaktívnejší forma srvátkového proteínu. Vysoká biologická hodnota a rýchla vstrebateľnosť.

CFM srvátkový izolát (100% bielkovín)
Najkoncentrovanejší a najčistejšia forma srvátkové bielkoviny na trhu. Vysoký obsah bielkovín, minimum tuku a laktózy.

LactoWise®
synbiotikum - mix probiotík a prebiotík. Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré sú v primeranom množstve konzumované a priaznivo ovplyvňujú zdravotný stav užívateľa. Tieto mikroorganizmy sa vďaka tejto forme môžu usadiť v našom tráviacom trakte . Prebiotiká sú potravou pre zdraviu prospešné črevné baktérie. Táto kombinácia pomáha k všeobecnému zlepšeniu imunity.

DigeZyme®
Komplex enzýmov (Amyláza, Proteázy, Laktáza, Lipáza, Celuláza), ktoré pomáhajú s trávením. Laktáza pomáha ľuďom s intoleranciou laktózy jej rozložením na jednoduché cukry. Proteáza pomáha s trávením bielkovín, čo ocenia hlavne ľudia s vyšším príjmom bielkoviny.


Aróma
Použili sme iba prírodné arómy, pre čokoládu nie je použité kakao, preto môžeme garantovať rovnaký podiel bielkovín vo všetkých príchutiach!

Príchuť vanilka - prírodná vanilková aróma

Príchuť čokoláda - prírodná čokoládová aróma

Príchuť kokos - prírodná kokosové aróma

Steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu)
Úplne bezpečné sladidlo vhodné aj pre diabetikov. Steviol-glykozidy sú 300x sladšie ako cukor.


Sukralóza
Sladidlo 600x sladšie ako cukor, nízkoenergetické s veľmi nízkym glykemickým indexom. Vysoko stabilný voči teplotám a nízkemu pH v kyslých potravinách. Stimuluje rast probiotických baktérií v tenkom čreve. Hoci sa vyrába synteticky, je považovaná za najbezpečnejšie umelé sladidlá (žiadne kontroverzné diskusie o rakovine ako u aspartámu, cyklamátu sodnom, acesulfamu draselného atď.).

PRIEMERNÉ VÝŽIVOVÉ HODNOTY V 100 G

Energetická hodnota:

393 kcal / 1662 kJ

tuky 6,76 g
- z toho nasýtené 3,62 g
sacharidy 5,29 g
- z toho cukry 5,29 g
bielkoviny 80,00 g
soľ 0,2 g *

* Soľ je v potravine výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka


ZLOŽENIE

Zloženie príchuť čokoláda: CFM srvátkový proteínový koncentrát (90% bielkovín produktu), CFM sušený srvátkový proteínový izolát (10% bielkovín produktu), LactoWise ® (Bacillus coagulans, galactomannan), DigeZyme ® (amyláza, proteáza, celuáza, laktáza, lipáza), aróma, farbivo (karamel), sladidlá: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza, sójový lecitín.

Zloženie príchuť vanilka, kokos: CFM srvátkový proteínový koncentrát (90% bielkovín produktu), CFM srvátkový proteínový izolát (10% bielkovín produktu), LactoWise ® (Bacillus coagulans, galactomannan), DigeZyme ® (amyláza, proteáza, celuáza, laktáza, lipáza) , aróma, sladidlá: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza, sójový lecitín.

Obsah účinných látok vo 30g produktu: LactoWise ® : 60 mg, DigeZyme ® : 50 mg

 


AMINOSPEKTRUM (všetky príchute)

aminokyselina obsah%
Alanine 4,81
Arginine 2,02
aspartic acid 10,58
cystínu 2,12
Glutamic Acid 17,40
Glycine 1,35
histidín 1,63
izoleucín * 6,15
leucine * 10,19
lysine 9,23
methionine 2,12
phenylalanine 2,88
Proline 5,29
serine 4,42
treonín 6,44
tryptophan 1,35
Tyrosine 2,50
valine * 5,67

* BCAA - Obsah celkom 22,02%


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Rozmiešajte 1 dávku (30 gramov) v 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Použite mixér alebo šejker. V závislosti na dennej potrebe bielkovín užívajte 2-3 dávky denne.


UPOZORNENIE

 

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Alergény: laktóza, sója.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.