Creatine 500g - Universal Nutrition

Neohodnotené
 
Dostupnosť Vypredané
€14,90
Kód tovaru 274
Kategória Kreatíny
Položka bola vypredaná...
 

CREAPURE - najkvalitnejší dostupný kreatín monohydrát, patentovaný v Nemecku.

CREAPURE - Patent najkvalitnejšieho kreatín monohydrátu.

Je to doplnok výživy v práškovej forme. Prvotný účinok kreatín monohydrátu je napomáhanie syntéze ATP a tým napomáha nabíjaniu svalovej hmoty energiou. Výrazne pomáha zväčšovať svalový objem a silu. Je účinný i v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti. Pomáha znižovať únavu, zvyšuje hladinu energie a výdrž organizmu. Má silný vplyv na anabolizáciu. Jeho pôsobenie na začiatku užívania je možno prirovnať k anabolickým steroidom. Je vhodné ho kombinovať s niektorým zo sacharidových prípravkov – glukózou alebo gainerom pre dokonalé vstrebanie kreatín monohydrátu do svalových tkanív.

Odporúčané dávkovanie:

  • Naberacia fáza: Počas prvých 7 dní 3 dávky denne. Jedna dávka – 5g=čajová lžička. Užívajte denne ráno na lačno, ihneď po tréningu a pred spaním. Po ukončení naberacej fázy je badateľný rychly nárast energie a sily počas tréningu.
  • Udržiavacia fáza: Tato fáza trvá 21 dní. Užívejte 1 dávku denne. Užívejte v tréninkový deň 5g ihneď po tréningu. V netréningový deň ju užijte spolu s gainerom alebo pred spaním. Pokiaľ chcete s užíváním kreatínu pokračovať i po ukončení udržiavajúcej fázy, začnite znovu naberajúcu fázu pre zvýšenie hladiny kreatínu vo svaloch. Po ukončení druhej udržiavacej fázy doporučujeme nahradiť kreatín iným prípravkom, napr. HMB, Tribulus, ZMA.

Zloženie:

Serving Size: 1 Teaspoon Servings Per Container: 61

Amount Per Serving

Amt %DV

Creatine Monohydrate 5g   * % Daily Value is based on a 2,000 calorie diet. Your daily values may be higher or lower based on your calorie needs. † Daily Value (DV) not established.

Ingredients: Contains (100%) Pure Micronized Creapure Creatine Monohydrate

Hmotnosť 0.5 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.