PVL Mutant Mass 2270g

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
 
€22,90
Značka Mutant PVL
Kategória gainery
Zvoľte variant
Kód tovaru 499/VAN druh: vanilka Vypredané €22,90
 

Popis PVL Mutant Mass 2270g

 

PVL Mutant Mass bol zostavený v spolupráci s výhradne tvrdo trénujúcimi atlétmi a kulturistami, ktorí požadujú silu, absolútnu veľkosť a maximálny výkon. Ak to myslíte s naberaním čistej svalovej hmoty vážne, PVL Mutant Mass je najlepšou voľbou! Tento unikátny gainer obsahuje v každej dávke 26 g bielkovín z desiatich rôznych postupne sa uvoľňujúcich zdrojov a 85 g sacharidov - všetko, čo Vaše svaly potrebujú k okamžitému rastu! Mutant Mass bol vyvíjaný viac ako 2 roky a jeho výsledky sú vedecky podložené.

Najzaujímavejšie sú testy so skutočnými atlétmi. Podla nich sa zistilo, že ak raz denne pridáte k svojej strave PVL Mutant Mass, môžete nabrať až 2,5 kg čistých svalov počas dvoch týždňov a zvýšiť svoj bench press o 5 - 10 kg. Budovanie svalov vyžaduje správny mix bielkovín k zväčšeniu svalového tkaniva a jeho regeneráciu. PVL Mutant Mass obsahuje 10 rôznych bielkovín, ktoré dodajú Vášmu telu široké spektrum aminokyselín, ktoré majú za následok ešte väčší rast svalov. Táto patentovaná technológia je vytvorená k dodaniu väčšieho množstva využiteľných bielkovínu do svalu tak, aby postupne zaplavila Vaše svaly vlnou di, tri a oligo peptidových aminokyselín. 92% všetkých trénujúcich nikdy nezískajú hmotu, akú by chceli. PVL Mutant Mass bol vytvorený za jediným účelom - nárast čistej svalovej hmoty. Jeho vzorec zloženia je unikátny a odlišuje sa od ostatných gainerov, ktoré sa skladajú väčšinou z cukrov a laktózy.

Zložky PVL Mutant Mass, ktoré sa postarajú o masívny nárast svalovej hmoty:

MUTANT PRO ® 10 Protein zložka
  • Poskytuje telu 10 rôznych zdrojov bielkovín
  • Obsahuje jedinečnú kombináciu rýchlo pôsobiacich a pomaly uvoľňujúcich bielkovín
  • Poskytuje svalom s konštantné dodávanie aminokyselín pre posilnenie rastu svalovej hmoty, opravu a obnovu tkanív! Celý deň *
  • Kombinácia izolátov srvátkových bielkovín (ISO97 a CFM90) zároveň s hydrolyzátmi srvátkových bielkovín - to sú najrýchlejšie vstrebateľné zdroje.
  • Kazeinát vápenatý, izolát mliečnej bielkoviny a micelárny kazeín - pozvoľna sa vstrebávajúce bielkoviny.
  • Izolát vaječnej bielkoviny zároveň s izolátom bielkoviny zo žĺtka - to sú bielkoviny s najvyššou biologickou hodnotou!

AMINO-G™ Glutamín Peptidová zložka

Dodáva špičkové zloženie enzymaticky modifikovaného peptidu naviazaného na glutamín, ktorý maximalizuje objem svalovej bunky a zlepšuje regeneráciu svalov *

CLEAN-CARB™ Pro-Glycogen zložka

Zmes sacharidov s nízkym glykemickým indexom spolu s Vextargo - najväčšou časticou sacharidov nachádzajúcou sa v takomto druhu doplnku. Čím väčšia sacharidová častica, tým rýchlejšie opúšťa žalúdok a lepšie doplňuje glykogénové zásoby - látku, ktorá je hlavným zdrojom energie. Čím väčšie sú zásoby glykogénu, tým intenzívnejší môže byť tréning. Nikto ešte nevymyslel väčšiu časticu sacharidov než Vextrago.

LIPOTHERMTM Sport Oil zložka

Prináša jedinečnú kombináciu vysoko kvalitných tukov (vrátane MCT, CLA a ľanového oleja) na podporu rastu svalovej hmoty, znižuje ukladanie tuku a podporujú spaľovanie tukov - všetko súčasne *

INTRASORB-5™ Calorie Impact zložka

Obsahuje mledzivo a Insu-Drive™ Complex (Cinnulin-PF ® patentovaný vodný škoricový extrakt), ktorý zvyšuje účinnosť inzulínu a tráviaceho systému, čím sa zlepšuje príjem živín pre svalstvo.

 

Odporúčané dávkovanie

1 dávka (2 odmerky) užite 2-3 hodiny pred tréningom, druhú ihneď po tréningu. V netréningový deň užite 1 dávku ako desiatu.

 

Nutričné hodnoty
  1 dávka (130g) 100g
kalórie 525 kcal / 2198,1kJ 404 kcal / 1692 kJ
bielkoviny 26 g 20 g
sacharidy 85 g 65,5 g
tuky 9 g 6,93 g
cholesterol 25 mg 23,1 mg
sodík 180 mg 138,6 mg
draslík 700 mg 539 mg
 
Zloženie
Kukuričný škrob, maltodextrín, fruktóza, dextróza, kukurica pevné látky, srvátkový proteínový koncentrát a Protein Matrix (koncentrát mliečnej bielkoviny, micelárny kazeín, srvátkový proteínový izolát (BCAA peptidov, glutamín peptid, EAA), srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový izolát, srvátkový proteínový hydrolyzát , kazeinát vápenatý, vaječný bielok Protein), odtučnené sójový [vlákna zdroj], kakao, frakcionovaný kokosový olej [záhradu MCTS (Medium Chain Triglyceridy)], voskový jačmenného, kukuričného sirupu pevné látky, Ľanové semeno prášok, glutamín peptidy (pšenica), kazeinát sodný, mliečny tuk pevných látok, guma guar, vanilín, Inulín [vlákna zdroj z čakanky], práškový slnečnicový olej [doplnky CLA], Colostrum, inositol, extrakt škorice, sukralóza (52MG/260 G), Mono a diglyceridy Hydrogenfosforečnan draselný , citrát draselný, sójový lecitín
Alergény: obsahuje mlieko, vajcia, pšenicu a sóju

 

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.