Mega Amino 3200 300tabl. - Biotech USA

Neohodnotené
 
Dostupnosť Vypredané
€18,24
Kód tovaru 486
Značka BioTech USA
Kategória Aminokyseliny
Položka bola vypredaná...
 

Mega Amino 3200 - BioTech USA

Aminokyseliny sú stavebnými prvkami bielkovín, a sú veľmi dôležité pre budovanie suchej svalovej hmoty a regeneráciu svalov po tréningu. Ultra silný prípravok Mega Amino 3200 bol vyvinutý tak, aby obsahoval všetky esenciálne aminokyseliny (EAAs), podmienečne esenciálne aminokyseliny (CAAs) a neesenciálne aminokyseliny (UAAs). Samozrejme obsahuje aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (BCAA). Bol vyvinutý špeciálne pre športovcov a kulturistov začiatočníkov. Denná dávka Mega Amino 3200 obsahuje 6880 mg aminokyselín, ideálne množstvo pre podporu rastu suchej svalovej hmoty a regeneráciu svalov po tréningu.

Pri užívaní tabletiek sa aminokyselina dostáva bezprostredne - počas vstrebávania - do krvného obehu, čo pomáha udržať plynulú pozitívnu dusíkovú rovnováhu, zabraňuje katabolickým procesom, podporuje anabolický rast svalov a znižuje pomer telesného tuku. V ľudskom organizme aminokyseliny nie sú tvorivou súčasťou len kostrového svalstva, ale aj hladkých svalových tkanív. Štúdia dokázali, že nedostatok aminokyselín pri zvýšenej fyzickej záťaži vedie k odbúravaniu svalového tkaniva pre krytie potreby energie organizmu. Ďalšou dôležitou úlohou aminokyselín je, že pomáhajú pri odbúravaní tuku v bunkách, stimulujú podmozgovú žľazu k vylučovaniu rastového hormónu, čo zabezpečí tvorbu beztukového svalového tkaniva. Mega Amino 3200 sa veľmi rýchlo vstrebávajú, preto sa rýchlo dostanú do krvného obehu, a s tým stimulujú tvorbu hormónov a enzýmov.

Výhody: obsahuje esenciálne a neesenciálne aminokyseliny a BCAA podporuje nárast svalovej hmoty urýchľuje regeneráciu

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 4 tablety 15 minút pred tréningom a 4 tablety ihneď po tréningu. V netréningové dni užívajte 4 tablety ráno a 4 tablety večer.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Mega Amino 3200 (bez príchute)

Veľkosť 1 dávky: 8 tbl

Nutričné hodnoty 1 dávka (8 tbl) % ODD*

Kalórie 54 kcal **

Bielkoviny 6,88 g **

Sacharidy 6 g **

Tuky 0 g **

Aminokyselinový profil 100 g % ODD*

L-Leucín 8697 mg **

L-Lyzín 6540 mg **

L-Valín 4638 mg **

L-Fenylalanín 4453 mg **

L-Izoleucín 3942 mg **

L-Treonín 3525 mg **

L-Tryptofán 1600 mg **

L-Metionín 1531 mg ** kyselina L-Asparágová 11572 mg **

L-Arginín 7676 mg **

L-Serín 5125 mg **

L-Prolín 5032 mg **

L-Glycín 3687 mg **

L-Histidín 2992 mg **

L-Glutamín 18251 mg

  • *
  • odporúčaná denná dávka
  • *denná dávka nie je stanovená

Zloženie:

TAACTM (Total Amino Acid Complex): srvátkový izolát, izolát kalcium kazeinátu, glycín L. MAX hydrolyzát, Pisum Sativum izolát, maltodextrín, laktóza, stabilizátor: stearan horečnatý (E470/b), protihrudkujúca látka: oxid kremičitý (E551), talkum

Upozornenie:

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Obsahuje fenylalanín. Prípravok nie je vhodný pre fenylketonurikov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Aminokyseliny sú základným stavebným materiálom pre rast Vašich svalov.

Proteín hrá nezastupiteľnú úlohu v takmer všetkých biologických procesoch a aminokyseliny sú jeho stavebným prvkom.

Hmotnosť 0.3 kg

Táto značka produkuje jedny z najkvalitnejších a najmodernejších výrobkov.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.