PSYCHO Preworkout - SUPREX 500g

Neohodnotené
 
Novinka Tip Zväčšiť
 
€22,90
Značka Suprex
Kategória anabolizéry a stimulanty
Zvoľte variant
Kód tovaru 2194/POM príchuť: pomaranč Vypredané €22,90
Kód tovaru 2194/JAB príchuť: jablko Vypredané €22,90
 

PSYCHO Preworkout - SUPREX

Suprex Psycho preworkout pump je revolučný pred-tréningový NO anabolizér s najvyšším povoleným množstvom účinných látok v jednej dávke ! Ak ste hľadali pred-tréningový suplement, ktorý váš tréning posunie o úroveň vyššie, hľadanie je na konci! Zažijete maximálne napumpovanie, zvýšenú koncentráciu a váš tréning bude stáť za to.

Suprex Psycho preworkout bol vyvinutý v spolupráci so športovcami našej značky za účelom poriadneho nakopnutia a zintenzívnenia tréningu. Po starostlivom výrobnom procese sme docielili skvelé spojenie skvelej chuti a maximálneho efektu vďaka skvele naplnenému zloženie. Neváhajte a vyskúšajte! Naším dlhodobým cieľom je poskytovať kvalitné, cenovo priaznivé a chuťovo lahodné výrobky. Môžete sa spoľahnúť, že pri výrobe dbáme veľkú starostlivosť na finálnu podobu produktu.

Prečo sa rozhodnúť pre Suprex Psycho preworkout pump?

- intenzívnejší tvrdší tréning - maximálna koncentrácia na tréning - silné napumpovanie - bezkonkurenčná chuť - obsah účinných látok v najväčšom povolenom množstve - vývoj a výroba v spolupráci s poprednými športovcami

Zloženie: Citrulin malát, beta-alanín, betaín hcl, taurín, tyrozín, cholín bitartrát, MSM (metyl-sulfonyl-metán), glukonorolakton, kofeín bezvodý (anhydro), extrakt plodu čierneho korenia (piper nigrum). Regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná. Aróma pomaranč. Farbivo beta-karotén. Sladidlo sukralóza. Zahusťovadlá (vlákniny) xanthan, konjacový mannan, sodná soľ karboxymetylcelulózy. Protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý.

Energetická a výživová hodnota na 100 g:

1134 kj / 270 kcal

Bielkoviny (aminokyseliny a ich deriváty) - 67, 5 g

Sacharidy - 0 g

Tuky - 0 g

Vlákniny - 0,5 g

Betaín hcl - 12, 5 g

Organické kyseliny - 4,5 g

Obsah v jednej dávke / odmerke (20 g)

Citrulín malát 6 g

Beta-alanín 4 g

Betaín hcl 2,5 g

Taurín 2 g

Tyrozín 1,5 g

Cholín bitartrát 1 g

MSM 700 mg

Glukonorolakton 480 mg

Kofeín 200 mg

Synefrín (horký pomaranč) 10 mg

Piperín (čierne korenie) 5 mg

Dávkovanie: Jedna zarovnaná odmerka (cca 20 g) do 0, 2-0,25 litra vody, užívať 15-30 minút pred tréningom, prípadne aj pri tréningu. Odporúčaná dávka sa nesmie prekročiť. Návod na prípravu nutné dodržať.

Obmedzenie: Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, v tehotenstve, pri dojčení, nízkobílkovinnové diéte, zvýšenej tvorbe kyseliny močovej a pri alergii na niektorú z uvedených zložiek. Príjem posledných 6 hodín pred spaním môže zhoršiť zaspávanie. Liek zvyšuje tvorbu moču.

Skladovanie: Skladovať v suchu, mimo dosahu detí a slnečných lúčov, v teplote do 25 ° C, po odobratí potrebného množstva dobre uzavrieť. Prášok prijíma vzdušnú vlhkosť, prípadné hrudkovaniu v sypkom stave alebo sedimentácia pri rozmíchánínení na závadu

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.