M3/s PUMP - Czech Virus

Neohodnotené
 
Novinka Tip Zväčšiť
 
€28,20
Značka Czech Virus
Kategória anabolizéry a stimulanty
Zvoľte variant
Kód tovaru 1368/KIW príchuť: kiwi Vypredané €28,20
 

Produkt m3 / s PUMP je odpoveďou pre brutálne napumpovanie pri tréningu, ale zároveň aj kvalitný rast a hlboký spánok. Pred-tréninkovky a stimulanty sú super, ale ak chodíš cvičiť až po práci, môžu mať vplyv na kvalitu tvojho spánku. Väčšina pred-tréninkovek sa tiež spolieha iba na stimulanty a neobsahuje nič poriadneho na extrémne prekrvenie svalov.

Produkt m3 / s PUMP obsahuje masívnych 10 aktívnych ingrediencií. Najzaujímavejším aspektom je to, že sa produkt nespolieha iba na klasiku, ktorú poznáš zo súčasného trhu. Väčšina zmesí sa spolieha na napumpovanie pomocou arginínu, kreatínu a cukru! My sa spoliehame rovno na 10 aktívnych látok - BEZ CUKRU a kreatínu. Všetky majú svoje logické zastúpenie v zložení a výborne sa dopĺňajú. Už len základ, ktorý útočí na napumpovanie rôznymi mechanizmami - L-Citrulín, L-Ornitín, AAKG, L-Arginín a L-Lyzín. Nenechali sme nič na náhodu, všetky možnosti musia byť maximálne využité a pumpovať krv do svalov ako stroj. To všetko podporuje Glycerol a Sabeet® - extrakt z červenej repy so štandardizovaným obsahom nitrátov. Zloženie zakončuje Vitamín C a kyselina jablčná, ktorá predlžuje výdrž a donúti ťa aj v poslednej sérii pumpovať "na krv"! BioPerine® zloženie uzatvára tým, že všetkým látkam násobne zlepšuje absorpciu.

Samozrejmosťou je prírodné ochucovadlo a absencia syntetických farbív. Z väčšej časti sladené steviol-glykozidy(sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), zvyšné sukralózou. 0 plnidiel, 0 zahusťovadiel, 0 blbostí, ktoré nemajú v kvalitnom produkte čo robiť!
Všetky látky v m3 / s PUMP sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba potom prebieha vo firme s viac než 20-ročnou tradíciou s potravinovými doplnkami a vlastním certifikátom kvality EN ISO 9001 a 22000.


Nutričné hodnoty:

L-Citrulin 5000 mg
L-Ornitín 2000 mg
AAKG 1000 mg
L-Arginín 1000 mg
L-Lyzín 1000 mg
glycerol 1000 mg
vitamín C 500 mg
kyselina jablčná 250 mg
Sabeet® extrakt z repy 250 mg
BioPerine® extrakt z korenia 5 m

Zloženie pre príchuť Kiwi:

L-Citrulín, L-Ornitín, Aroma (Kiwi), Glycerol monostearát, L-Arginín alfa ketoglutarát, L-Arginín báza, L-Lyzín HCl, kyselina citrónová, Kyselina l-askorbová, DL-Kyselina jablčná, Sabeet®-Repa obyčajná (beta vulgaris, koreň, 20-25: 1 extrakt), Sladidlá: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévie, prírodného pôvodu), sukralóza; BioPerine® - extrakt z čierneho korenia (95% piperín)


Varovanie:

Nie je určené pre deti, mladistvých do 18rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru.
Skladujte v suchu v teplote do 25 ° C mimo priame slnečné žiarenie. Chráňte pred mrazom.
Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.
Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.

NIKDY NEPREKRAČUJTE odporúčanú dávku!

Pred užívaním sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.