C4 G4 od Cellucor 390g 7/18

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
 

C4 G4 od Cellucor je najnovšia už 4 generácia úspešnej predtréningovej pumpy.

€31,28
Značka Cellucor
Kategória anabolizéry a stimulanty
Zvoľte variant
Kód tovaru 490/WAT druh: Watermelon Vypredané €31,28
Kód tovaru 490/ORA druh: Orange Vypredané €31,28
 

Popis produktu

 • C4 G4 (generácia 4) je veľmi vyspelý pred-tréningový doplnok, ktorý má silu zapáliť vašu myseľ, svaly a tréningové nasadenie a to tréning po tréningu zakaždým a opäť znova.
 • Bezkonkurenčná rozpustnosť vo vode zabezpečuje lepšie vstrebávanie a absolútne žiadny z tradičných vedľajších účinkov kreatínových doplnkov.

Výhody:

 1. Budete mať viac energie, než ste si vedeli predstaviť.
 2. Získate extra opakovanie, dokončíte tak poslednú sériu, zničíte posledné zvyšky sily, vytrvalosti.

Zložky obsiahnuté v tomto produkte:

 • Crettine Nitrate: Je dusičnan ,silný "super kreatín" derivát. Tento patentovaná zlúčenina je fúzia z kreatínu, molekuly s kyselinou dusičnou. Výsledkom je vysoko vstrebateľný kreatín, ktorý zároveň zvyšuje oxid dusnatý a hladinu ATP v tele. Kreatín dusičnan je vysoko účinný vasodilator, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.
 • Beta alanín: Je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Beta alanín produkuje vyššiu intramuskulárna     úroveň karnozínu, ktorý prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Beta alanín je účinný blokátor únavy, pôsobí ako vyrovnávacia pamäť, zabraňuje hromadeniu kyseliny mliečnej v kostrovom svale (počas cvičenia), ktoré umožňujú telu fungovať lepšie a dlhšie.
 • Arginín AKG (alfa-ketoglutarát): Je silný predchodca oxidu dusnatého. AKG zvyšuje prekrvenie, pevnosť a podporuje sekréciu rastového hormónu a  inzulínu. Je  účinný vasodilátor, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.
 • N-Acetyl-L-tyrozín: Je  rýchlo sa absorbujúca forma L-tyrozínu, ktorý je menej náchylný k vylučovaniu. L-Tyrozín je aminokyselina, prekurzor nadobličiek a rastových hormónov adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú vylučovanie HGH a prispievajú k vyššej energetickej hladine, sústredeniu  a mentálnej bdelosti.
 • Methylcobalamin: Je silná forma vitamínu B12, základným B-vitamínom. Vitamín B12 výrazne podporuje bunkový metabolizmus a výrobu energie a je nápomocný pri výrobe mastných kyselín, v členení tukov, ktoré sú potom ľahko využité ako energia. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.
 • Kofeín: Je silný psychoaktívny stimulant. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia únavu a podporuje zvýšenú pozornosť a energetickú hladinu.
 • Niacinamid: Je vo vode rozpustný B-komplex vitamín. Niacín, alebo kyselina nikotínová, tiež známy ako vitamín B3 zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu, a funkciu nervového systému. Niacinamid znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.
 • Kyselina listová: Je vo vode rozpustný vitamín B, ktorý podporuje pozitívnu náladu a zvýšenie energetickej hladiny. Kyselina listová tiež podporuje vytváranie buniek a lepšiu regeneráciu.
 • Vitamín C: Je nevyhnutný vitamín v ľudskom tele a má celý rad zdravotných výhod. Vitamín C posilňuje obranyschopnosť organizmu, pretože zvyšuje funkciu imunitného systému, odstraňuje voľné radikály, posilňuje kosti a spojivové tkanivá a urýchľuje hojenie rán. Vitamín C tiež podporuje anabolický fyzický stav, zníženie stresového hormónu kortizolu a zvýšenie testosterónu.
 • Pyridoxal Phosphate: bežne známy ako P5P, je aktívna forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje žiadnu konverziu v pečeni a je preto hodnejší doplnok. Vitamín B6 umocňuje niekoľko telesných funkcií, vrátane energetického metabolizmu, funkcie, rast svalov a regenerácie.

Dávkovanie

 • Zmiešajte 1 - 2 odmerky (6,5 g - 13 g) so 120 - 180 ml vody a užite 20 - 30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť fruit punch) 1 odmerka (6,5 g)
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty jednej dávky  
BETA alanine 1 600 mg
Creatine nitrate(NO3-T™) 1 000 mg
Arginine AKG 1 000 mg
Explosive Energy Blend  
Vitamín C 250 mg
L-Tyrosine 200 mg
Caffeine 160 mg
Niacinamide 30 mg
Folate(ako kyselina listová) 150 mcg
Vitamín B6 500 mcg
Vitamín B12 20 mcg

Zloženie

Polydextróza, prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, kyselina jablčná, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, sukralóza, E133, acesulfam draselný.


Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.