Czech Virus Beast Virus

Neohodnotené
 
Novinka Tip Zväčšiť
 
€28,26
Značka Czech Virus
Kategória anabolizéry a stimulanty
Zvoľte variant
Kód tovaru 1443/KYS príchuť: Mandarinka Vypredané €28,26
 

BEAST VIRUS | NAJLEPŠIA PREDTRÉNINKOVKA NA TRHU?

BEAST VIRUS je jednoducho najlepší predtréningový suplement na českom a slovenskom trhu. Obsahuje 9 perfektných synergicky fungujúcich látok, ktoré sú obsiahnuté v najčistejšej forme a v optimálnych dávkach (alebo dokonca vyšších, pokiaľ nám to zákon dovolil !!) pre Tvoj najlepší tréning všetkých čias! Všetky látky použité do BEAST VÍRUSU sú laboratórne testované v Českej republike a Anglicku.

Oproti ostatným predtréningovkám, ktoré obsahujú "patentované zloženie", BEAST VÍRUS je kompletne transparentný. Obsah každej látky je úplne zverejnený. Nakoniec je to tvoje telo, do ktorého suplement dávaš, preto si zaslúžiš vedieť, že dostávaš len to najlepšie! Každý suplement tvoríme s touto myšlienkou: vytvoriť úplne funkčný a čo najčistejší suplement, ktorý by sme pokojne podali ponúkli aj svojej rodine.


BEAST VIRUS | PREDTRÉNINGOVÁ FORMULA

BEAST VIRUS obsahuje masívnych 9 aktívnych ingrediencií. Najzaujímavejším aspektom je to, že každá ingrediencie v Beast Viru je výskumom overená na zlepšenie výkonu a je tiež obsiahnutá v optimálnej dávke pre maximálne výsledky. Rovnako zaujímavé je to, že je zloženie BEAST VÍRUSU úplne transparentné. Všetky látky a ich obsah sú zverejnené, takže presne vieš, koľko sa ti čoho dostáva. Nemáme žiadne tajomstvo!

BEAST VIRUS formula obsahuje výkonné látky, napríklad: Citrulin Malát (6g), beta-alanín (3g), Taurín (1.8g), Cholín bitartrát (0.75g), L-Tyrozín (0.65g), Kofeín (0.2g), Horký pomaranč (0.1g - obsahuje 10 mg synefrínu), DMAE bitartrát (0.054g - obsahuje 20mg DMAE) a čierne korenie (štandardizovaný extrakt s 95% piperín).

To robí spoločne s minimom sladidlá (sukralóza) a prírodným ochucovadlá a farbivom (extrakt z červenej repy) celých 13.1 gramov látok, ktoré tvoria jednu dávku! Nová verzia je navyše z väčšinovej časti sladená steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu).

Žiadny iný predtréningový suplement na českom a slovenskom trhu neobsahuje toľko funkčných, synergicky pôsobiacich látok. BEAST VIRUS je záruka skvelého tréningu!


BEAST VIRUS | VÝROBA A LÁTKY

Všetky látky v BEAST VÍRUSU sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba potom prebieha vo firme s viac než 20-ročnou tradíciou s potravinovými doplnkami a vlastní certifikát kvality STN EN ISO 9001: 2009.


BEAST VIRUS | LÁTKY POD DROBNOHĽADOM

Citrulín sa v tele premieňa na Arginín a ďalej na oxid dusnatý (NO). Podľa výskumu dokáže citrulín navýšiť hladinu Arginínu a NO v tele lepšie, než samotný arginín. Arginín sa v tele ešte ďalej rozkladá, zatiaľ čo Citrulín už je pripravený na absorbciu a použitie. Citrulín Malát overene zlepšuje energie, podľa prieskumu zlepšuje ATP o 35%.


Beta-Alanín zlepšuje silu, výbušnosť, výdrž a zotavenie. Dokonca podľa niektorých štúdií pomáha so znížením tukov a nárastom svalov.


Taurín zlepšuje výdrž a svalovú silu. Dokáže tiež zvýšiť produkciu oxidu dusnatého (NO). Cvičením sa zásoby taurínu vyčerpávajú, čím priamo pôsobí na zníženie sily a výdrže, preto je vhodné brať taurín pred každým tréningom.


Cholín zohráva dôležitú úlohu v mozgovej, nervovej a svalovej funkcii. Zvyšuje fungovanie mozgu, zlepšuje náladu, vylepšuje reakčnú dobu a pomáha so sústredením. Pôsobí synergicky s kofeínom a L-tyrozínom, prináša čistú psychickú stimuláciu a zabraňuje poklesu výdrže.


L-Tyrozín zvyšuje ostražitosť, sústredenie, náladu a energiu pri intenzívnom cvičení, najlepšie v kombinácii s kofeínom.


Kofeín dokáže zlepšiť silu, výdrž a odďaľuje únavu počas cvičenia. Kofeín tiež podporuje produkciu oxidu dusnatého (NO). Výborne sa dopĺňa so Synefrinom a L-tyrozínom


Extrakt z kôry horkého pomaranča (10 mg synefrínu) okamžite navyšuje významný využiteľnú energiu a stimuluje organizmus. Pôsobí termogénne a synergicky s kofeínom.


DMAE zlepšuje náladu, psychickú energiu, pamät aj kvalitu spánku.


Extrakt z čierneho korenia (95% piperín) zlepšuje absorpciu ostatných látok o 30 až 2000%

 

Zloženie:

Účinná látka V 100G / V DÁVKE
CITRULIN-MALÁT 2:1 45,57 G / 6 G
BETA-ALANIN 22,79 G / 3 G
TAURIN 13,86 G / 1,8 G
CHOLIN BITARTRÁT 5,70 G / 0,75 G
L-TYROSIN 4,97 G / 0,65 G
KOFEÍN 1,59 G / 0,2 G
HOŘKÝ POMARANČ* 0,081 G / 0,01 G
DMAE BITARTRÁT** 0,41 G / 0,05 G
ČIERNE KORENIE*** 0,038 G / 0,005 G

* extrakt z kôry - 10mg synefrínu-v 1 dávke

** obsah DMAE 20mg-v 1 dávke

*** štandardizovaný extrakt 95% piperín


Ďalšie látky v zložení pre príchuť kyslé jablko a malina:

steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearan horečnatý (rastlinný pôvod - protihrudkujúca látka), aróma (jablko, malina), červená repa (farbivo)

Odporúčané dávkkovanie:

Zmiešajte jednu dávku (13.1g) s 250ml vody a užite 15 minút pred výkonom. Pred požitím riadne premiešajte.

Gramáž jednej odmerky: 13 gramov

Obsah jednej dávky: 13.1 gramov

Obsah jedného balenia: 395 gramov

Počet dávok v balení: 30


Upozornenie:

Nie je určené pre deti a mladistvých do 18rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte v suchu v teplote do 25 ° C mimo priame slnečné žiarenie. Chráňte pred mrazom.

Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Predtréningový doplnok stravy vhodný pre športovcov so sladidlom a vysokým obsahom kofeínu.

Určené pre zvláštnu výživu. Nenahrádza pestrú stravu.

NIKDY NEPREKRAČUJTE odporúčanú dávku!

Pred užívaním sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.